Dlaczego kuchnie ATLAS?

Wiedza i doświadczenie

Od momentu powstania firmy kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość wykonania oraz użytych do stworzenia naszych kuchni. Wiemy, na co zwrócić uwagę – na rynku działamy już od ponad 30 lat! Dlatego, łącząc doświadczenie i dbałość o każdy detal możemy zagwarantować nie tylko walory estetyczne naszych mebli, ale także ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
Atlas Kuchnie to sieć stworzona i prowadzona przez pasjonatów z ponad 30 letnim doświadczeniem w tworzeniu najwspanialszych kuchni. To, w połączeniu z najwyższej klasy produktem Atlas Kuchnie, daje gwarancję, że Twoje meble kuchenne będą idealnie dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb oraz, że posłużą w idealnym stanie przez długie lata. Dogodne lokalizacje naszych salonów w części największych miast Polski sprawiają, że łatwo do nas dotrzeć.

Dobry Smak

Kuchnia bez smaku nie brzmi apetycznie. Na szczęście w naszej firmie trzymamy rękę na pulsie, aby nasze wzory i kolory były zgodne z najnowszymi trendami lub odwoływały się do klasycznych, ponadczasowych modeli.

Funkcjonalność

Kuchnia musi w sobie łączyć klimat miejsca, w którym chce się przebywać i do którego z chęcią zaprasza się najbliższych, z uporządkowanym, usystematyzowanym i klarownym układem. Mamy dla Ciebie szeroki wybór sprzętu oraz akcesoriów kuchennych najlepszych firm światowych i polskich. Pomożemy dobrać odpowiednie wyposażenie, dostosowując je do Twoich potrzeb i budżetu. Nie zapomnimy przy tym o aspekcie ergonomicznym i wizualnym.

Najwyższa jakość

Rodzina Atlas Kuchnie podbija szwedzki rynek! Nowo otwarty salon KÖK Experten Skåne znajduje się w południowej Szwecji w mieście Landskrona. Wyjście do wymagających Szwedów tylko potwierdza najwyższą jakość naszych kuchni. Pracują u nas tylko ludzie zaangażowani, lubiący to co robią, ale przed wszystkim ludzie z dużą wiedzą na temat niełatwej sztuki projektowania kuchni. Podchodzą do każdego projektu indywidualnie, dzięki temu każda kuchnia jest niepowtarzalna i dostosowana do potrzeb swoich właścicieli.